Pilna pożyczka online z domu – chwilówki na dzisiaj od Wonga.com

Pożyczka Wonga.com – błyskawiczne pieniądze w 15 minut. Wonga.com jest firmą, która już od dłuższego czasu gości na polskim rynku, oferując szybkie pożyczki gotówkowe od 50 zł do 2.500 zł z 30 dniowym terminem spłaty zobowiązania.

Wchodząc na stronę firmy można się przekonać, że otrzymanie pożyczki jest niezwykle łatwe, wystarczy mieć przy sobie nr dowodu osobistego, nr rachunku bankowego oraz być posiadaczem telefonu komórkowego, który potrzebny jest do weryfikacji.

Co należy zrobić, by otrzymać pożyczkę? Przede wszystkim trzeba wejść na stronę internetową wonga.com i za pomocą suwaków zaznaczyć kwotę jaką chcemy pożyczyć oraz wskazać termin spłaty. Warto zaznaczyć, że od razu wyświetli się całkowity koszt pożyczki, dzięki temu Klient ma rozeznanie co do ponoszonych kosztów.
Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku, w którym Klient podaje swoje podstawowe dane – ma to na celu sprawdzenie czy Pożyczkobiorca jest w stanie spłacić pożyczkę i czy nie będzie ona  obciążeniem domowego budżetu.

Wonga.com weryfikuje tożsamość każdego Klienta, dlatego należy przelać z osobistego konta bankowego kwotę 10 groszy na rachunek bankowy wskazany przez Pożyczkodawcę. Następnie wniosek jest szybko oceniany i wonga.com podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki lub jej odmowie. Jeżeli wniosek o pożyczkę jest wypełniany w godzinach od 7.00 do 22.00 – decyzja przychodzi natychmiast. Natomiast jeżeli wniosek jest wypełniany w innych godzinach, wówczas firma powiadamia o podjętej decyzji do godziny 8.00 rano następnego dnia.

Ostatnią czynnością, którą należy wykonać jest zapoznanie się z umową i jej akceptacja – w tym celu umowę trzeba podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjną na papierze. Po dopełnieniu tych formalności, pieniądze są błyskawicznie przelewane na konto Pożyczkobiorcy – jak zapewnia wonga.com gotówka w ciągu 5 minut znajdzie się na koncie Klienta.
Spłata pożyczki.

Pożyczkodawca zachęca do trzymania się ustalonego terminu spłaty zaciągniętej pożyczki, a nawet do wcześniejszego jej uregulowania (w ten sposób można oszczędzić na kosztach). Jeżeli pożyczka nie jest spłacana w terminie, wtedy automatycznie rosną koszty z tytułu naliczanych karnych odsetek oraz wszczętego postępowania windykacyjnego. Gdy upłynie 60 dni od terminu zapłaty, wonga.com ustala z Klientem indywidualny plan spłaty pożyczki oraz zamraża odsetki karne. Jeśli jednak Pożyczkobiorca nadal nie spłaca zaciągniętego zobowiązania, wtedy wonga.com zgłasza zadłużenie Klienta do BIK i biur informacji gospodarczej.

Jakie są plusy pożyczki?
– procedura ubiegania się o pożyczkę załatwiana jest bez wychodzenia z domu przez Internet,
– formalności zredukowane są do minimum (firma nie wymaga mnóstwa dokumentów i nie trzeba
być w stałym kontakcie z konsultantem),
– Klient zanim podpisze umowę jest powiadomiony o wszystkich kosztach pożyczki,
– Pożyczkodawca dokonuje dokładnej i rzetelnej oceny zdolności kredytowej każdego Klienta,
– jasne warunki pożyczki,
– szybkość udzielania pożyczki – pieniądze na koncie są w 15 minut.

DSCF2260_800

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *