Extraportfel – opinia na temat pożyczki za darmo w tej firmie.

Extraportfel to marka bliźniacza dla Lendon. Obie te platformy należą do większej spółki – mianowicie Creamfinance Polska. Dzisiaj postanowiliśmy się przyjrzeć pożyczce w Ekstraportfel, głównie ze względu na fakt, że oferuje jedną z najlepszych pierwszych pożyczke udzielnych za darmo, która łączy w sobie jedną z najwyższych kwot na rynku do 2000 zł i ponadprzeciętny okres spłaty do 45 dni. Zwykle w przypadku promocyjnych pożyczek za darmo udzielnych przez Internet maksymalny okres spłaty wnosi 30 dni. Wyjątkiem jest Wonga i Ferratum Bank, gdzie obecnie mamy okres spłaty do 60 dni.

Extraportfel

Extraportfel

Każdy, kto systematycznie korzysta z poczty elektronicznej zapewne zna już firmę Lednon i Extraportfel, bo przychodzi po prostu masa reklam. Reklama internetowa to główny kanał promocji tych firm. Jedynie największe firmy pozwalają sobie na reklamę w telewizji. Podobnie jak w przypadku innych firm nagłówki w mailach wręcz krzyczą, pożyczymy Ci pieniądze za darmo? Aż 2 tysiące złotych całkowicie za darmo.

Czy rzeczywiście tak jest? Otóż nie w praktyce oczywiście pierwsza pożyczka podobnie jak w innych firmach jest rzeczywiście darmowa (przy założeniu, że spłacimy ją w terminie), ale otrzymanie pożyczki na kwotę maksymalną 2 tysięcy złotych jest raczej mało prawdopodobne. Z naszych testów wynika, że większość wniosków o kwotę maksymalną jest odrzucanych. Aczkolwiek na mniejsze kwoty firma udziela pożyczek bez problemu o ile nie widniejemy w bazach dłużników i spełniamy pozostałe warunki dotyczące wieku, obywatelstwa polskiego i miejsca zamieszkania na terenie Polski.

Proces wnioskowanie o pożyczkę w Extra Portfel jest standardowy i nie ma się co nad nim rozwodzić. Ustawiamy suwak, wypełniamy wniosek, robimy przelewa aktywacyjny i gotowe. Czekamy na weryfikację.

Nasza opinia podsumowująca o darmowej pożyczce w Ekstraportfel

Podsumowując oferta pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel jest bardzo atrakcyjna – łączy dużą kwotą i długi okres spłaty jak na szybkie pożyczki online. Jednak fakt, że maksymalna kwotę trudno dostać sprawia, że oferta spełnia bardziej funkcję marketingową niż realnej pożyczki. Przy czym samą firmę można uznać za względnie dobrą.

Sprawdziliśmy również opinie w sieci i oczywiści biorąc pod uwagę fakt, że firma jest dość młoda i może jeszcze nie pojawiło się wiele negatywnych opinii na jej temat w Internecie, ale mimo to można uznać, że jak na razie Extraportfel ma dobre opnie.

Źródła
1. Recenzja pożyczki Extraportfel na blogu Antyhaczyk.
2. extraportfel.pl – strona Extra Portfel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *